Keď kráčam, v každom kroku cítim Zemičku, ako sa na mňa usmieva a jej láska ma vedie krokom ľahký a sviežim.

Svietim a moje srdce a duša sa smejú, lebo konečne cítim ozajstnú vôňu kvetov, pri ktorých som si doteraz iba myslel, že ich naozaj cítim.

Bytie prináša ustálené pochopenie.

Sviežosť tela a duše býva motivujúcim posunom vpred. Bolesť a utrpenie tiež motivujú k zmene a následnému posunu. Ktorou cestou chceš ísť vpred?

Pohár čistej vody predstavuje všetko, čo treba dosiahnúť. Čistotu, kľud, stálosť, ticho, načúvanie, prítomnosť... Skúsme ho chvíľku než sa napijeme z neho, iba ho pozorovať. Pozorovať tak, ako našu myseľ.

Mediálne správy ničia svet. Rozširujú tmu. Šírme správami do sveta svetlo.

Zabúdať na šťastie a radosť predstavuje cestu utrpenia v škole zvaný život.

Kvet radosti a šťastia lúpene otvára. Tak príjmi ich a neodmietaj ho kvôli "zvyku ega menom strach".

Láska ruže prináša. Kvitne až za vysoké nezdolatelné múry.

Raz prídete do fázy, kedy pojem pravda, nebude pre vás znamenať to, čo doteraz. Vtedy pochopíte, že hranica je do tej doby, dokým si ju pripúšťate. Uvedomíte si, že tvorcom všetkého okolo vás ste vy. A na vás záleží všetko. Potom príde pochopenie, že svet si dokážete stvoriť taký, aký chcete.

Prajem vám, aby vám čas mizol a prítomnosť sa blížila. „Aby rieka nemala obmedzene brehy, ale aby sa mohla rozprestierať všade tam, kde chcete.“

Radujem sa životu takému akým si ho vytvorím ja sám, nie svetu, ktorý je ponorený do vytvorenej ilúzie.

Úprimné srdiečko nesie v sebe pokoru, mier i lásku na pomoc druhým v spoločnú záchranu.

Udalosti prichádzajúce na povrch tohto sveta v médiaćh budú nepresné, skúste hľadať správnosť pri rozhovoroch zo zemou. Ona vie všetko, čo sa okolo  nej deje. Je priamo jej aktérkou. Tak pomožme si navzájom, aby bol prechod jednoduchší. Obracajte sa za ňou do svojho vnútra.

Klaniam sa zdvorilo, k vašim múdrym dušiam. Ich hrejivosť a vyžarovanie dobieha naše. Svetlo vám odomyká dvere k mnohým dovednostiam a možnostiam. Kúzlite nimi. Pomožte svetu, aby on pomohol vám.

Hravo sa dostanete do výšin a až potom vyrazíte vpred. Až ked začnete citiť ozajstný život, zažijete blaženosť nekonečnú srdcom stvorenú. Cti život svoj, aj dušu svoju a dovol si blaženosť srdcu spojenú. Obopni náručou svojou svetlo lásky prichádzajuce. Dovol novej piesni svetla nech pozdvihne ťa z útrob k oblakom. Svitanie nosí radosť ohromujúcu.

Ako postaviť nový svet na zemi? Ako začať odznova a mať prvoradé heslo. Ja žijem s planétou a ona žije so mnou. Stali sme sa na nej ako kobylky, ktoré iba jedia a pária sa. Zabudli sme prečo sme tu. Naozaj chceme takto dalej žiť a čoskoro zomrieť?

Moja túžba srdca nevyhnutná jest. Moja šanca vzoprieť sa, vykonávaná jest. A ja teraz už nekráčam, lebo viem,  že lietať smiem.

Svetlo svetielky neustále žiari na nebi pre toho, kto hľadá a chce nájsť.

Raz, keď sa opäť pozriete späť, tak si uvedomíte úžastnosť vaších situácií a momentov, ktoré prekvitajú  a prekvitali. Sú vaše a nikoho iného. Úžastná vnímavosť z vašej pozície vás veriacich, ktorý nestrácajú nádej a sú tu. Raz, keď budeme spolu ukážem vám zázrak.

Dnešok je svet svetov. Ticho ustúpilo a ide sa opäť pracovať. Tvorba kvetov, v záhrade nebeskej je krásna. Kryon je všadeprítomný tu na Zemi. Jeho meno je signálom, ktorý keď vyslovíme, tak spozornie. Je stále tu.

Keď zmeníme svoj názor a prístup, naša realita sa okamžite transformuje.

Mnohí sa ocitnete na konci cesty pre tento vek a toto miesto. Zažívate stavy mimo pristor a čas. Dívajte sa ZA to, čo vidíte fyzickým zrakom.

Žijeme to, čo o chvíľku stíchne. Už teraz je ticho. Choroba vyhráva. Musíme ju nechať vyhrať, nech už nebolí. Je nevyliečitelná. Jedine smrť ju premôže. Nový zrod života. Úsvit žiarivej hviezdy, ktorá bude začiatkom novej éry. Je liekom pre naše duše. Sme taký chorý, že už neveríme v zázrak. On i tak príde...

Svetosti nebeských krídel sa chvejú vzrušením. Ako keď matka nájde stratené dieťatko, radosťou ho obíjme a poláska. Je to dlhotrvajúci proces, ktorý sa proste vydarí. Je to tak napísané múdrosťou bohov.

Ako sa vietor otáča a víri vo vzduchu, ako čas plynie kolotočom duality, prináša útechu dušiam v ich otázkach a skúsenostiach. Poznanie odpovedí na vaše „problémy“ sú neustále aktuálne. Hľadajte jednoduchosť, tam bude to čo hľadáte.

Láska prapôvodného sveta uháňa vzduch a víri sa cez polia lúk a lesov a prináša  dúšok čistého vánku pre potešenie duše a tela.

Rozprávka príbehu je očarujúca. Nosí krásu i bolesť. Kvietky žiariace očarujúcou krajinou ťa volajú domov. Domov do náruče svetla a Božej lásky. Tam kde neni nikdy tma ani bolesť. Len mier a mier. Tam svitá nebeská radosť duší, z duše tvojej. Toľké oslavy. Ako napísať pocit kráse duše? Ako vyjadriť slovami lásku?

Otvorte oči a vnímajte svet lásky a svetla. Nelipnite na starom. Svetlo vás povedie. „Ľady sa hýbu stále“. Mrzutosť tejto chvíle vyústi v lásku a úsmev na tvári. Prežívajte radosť. Nechajte nech vám krídla vyrastú do výšin.

Kŕdeľ holubíc vypustených do priestoru slobody sprevádza anjelsky roj bytostí. Vedú pochodeň ohňa a mieru. Ich smer neni ani z jednej svetovej strany. Prichádzajú z nútra. Pomáhajú pri preskočení z jedného kamienka na druhý cez ohraničenú poslednú priepasť. Vystrčte svoje ruky, aby vám bola poskytnutá pomoc. Každý si ju zasahujete rovnako.

TOPlist